Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie plików cookie przez serwis.
Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia
 
OpisPrzeciwwskazaniaCennik
Pobudzenie komórek włosowych

Pobudzenie komórek włosa

Błyszczące, gęste i zdrowe włosy to jeden z atrybutów piękna, są symbolem naszej witalności i zdrowia. Podkreślają naszą urodę są także kluczowym elementem naszej indywidualności.

Nadmierna utrata włosów jest bardzo powszechnym problemem zarówno u mężczyzn jak i u kobiet. Za normalną uznaje się utratę od 100 - 150 włosów dziennie.
Gdy cykl włosa ulega zaburzeniu dochodzi do łysienia. Nadmierne wypadanie włosów jest skutkiem skrócenia fazy anagenowej (włos przestaje rosnąć wcześniej niż zwykle, jest krótszy i cieńszy) przy jednoczesnym wydłużeniu fazy telogenowej.
Jest wiele czynników powodujących zaburzenia cyklu włosa.
Może to być słaby metabolizm komórek mieszka włosowego spowodowany słabym mikrokrążeniem,złą dietą, jak również uwarunkowania genetyczne i hormonalne.
Dziś dzięki nowym technologią z większością problemów z włosami możemy sobie poradzić. Bardzo ważne jest dobranie odpowiedniej terapii, może to być terapia laserowa mezoterapia głowy lub mezoterapia mikroigłowa wykonywane jako pojedynczy zabieg lub w terapiach łączonych.
Tylko dobrze dobrany program naprawczy będzie w stanie rozwiązać problem z nadmiernym wypadaniem włosów jak również pomóc w profilaktyce która jest niezwykle ważna aby przeciwdziałać i w porę zareagować na utratę włosów.

MOSAIC HP można stosować dla wszystkich typów łysienia - androgenowego, alopecia, czy plackowatego. Z powodzeniem może być stosowany zarówno u mężczyzn, jak i u kobiet. W związku z tym, iż nie ma wpływu na gospodarkę hormonalną organizmu -  jest bezpiecznym zabiegiem także dla kobiet z przecwwskazaniami do stosowania leków na porost włosów.
Ponowny wzrost włosów jest efektem fotomechanicznej stymulacji i głębokiej penetracji mikro wiązek laserowych, które stymulują tworzenie nowych cebulek włosowych oraz poprawiają ogólną kondycję skóry głowy.
Jest to bezpieczny zabieg, który nie powoduje uszkodzeń normalnych włosów, nie prowadzi także do ich ścięcia.
Zabieg wykonuje się na skórze głowy, przy użyciu głowicy opatrzonej w bezkontaktową końcówkę.
Zabieg jest mało bolesny, nie jest więc wymagane znieczulenie. Po zabiegu pojawia się niewielkie zaczerwienienie, które szybko zanika. Odpowiednie chłodzenie po zabiegu minimalizuje efekty uboczne.
W 15% przypadków może pojawić się przejściowa utrata włosów we wczesnym etapie leczenia.
W celu osiągnięcia trwałych, widocznych rezultatów - wymagana przerwa w zabiegach i liczba sesji: 1-2 tygodnie, w przeciągu 3 miesięcy.
Możemy spodziewać się efektu synergii przy połączeniu terapii laserowej z innymi metodami stymulacji włosów, jak np. mezoterapie igłową

Mezoterapia głowy polega na deponacji igłą odpowiednio dobranego koktajlu w skórę głowy, wykorzystuje czynnik fizyczny a więc samo ukłucie jako sygnał naprawczy oraz czynnik farmakologiczny czyli depozytowanie i uwalnianie substancji czynnych.

Pakiet 1
Jeden raz w miesiącu zabieg laserem MOSAIC przez 3 miesiące następnie, mezoterapia głowy  6 zabiegów co 8 dni 2 zabiegi co 15 dni 1 zabieg raz na 6 tygodni przez 5 miesięcy.
Cena jednego zabiegu laserem MOSAIC 500 zł w pakiecie z mezoterapią 250 zł
Cena jednego zabiegu mezoterapii głowy 250 zl w pakiecie 200 zł

Pakiet 2
Mezoterapia głowy odpowiednio dobranymi koktajlami
6 zabiegów co 8 dni 2 zabiegi co 15 dni 1 zabieg raz na 6 tygodni przez 5 miesięcy
Cena jednego zabiegu 250 zł w pakiecie 200 zł

Pakiet 3
Mezoterapia mikroigłowa
6 zabiegów 1 raz wtygodniu 6 zabiegów co 15 dni
Cena jednego zabiegu 150 zł w pakiecie 100 zł

Każdy zabieg poprzedzony jest profesjonalna konsultacją w celu doboru odpowiedniej terapii i ustalenia protokołu zabiegowego.
w trakcie terapii pacjent uzyskuje również informację dotyczące diety, suplementacji i pielęgnacji włosów.  • alergia
  • ciąża, okres karmienia piersią
  • cukrzyca
  • stany zapalne na skórze, opryszczka
  • skóra źle tolerująca iniekcje (skóra naczynkowa, ryzyko powstawania zwłóknień)
  • choroba nowotworowa
  • stosowanie leków przeciwkrzepliwych

Zabieg HairCare  250 zł
Mosaic lase             500 zł

Cena brutto: od 200.00 do 500.00
<< powrót