Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie plików cookie przez serwis.
Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia
 

Brak pomysłu na prezent?

Podaruj relaks, odprężenie i regenerację...
W Boroń Permanentne Piękno przygotowaliśmy dla Państwa karnet upominkowy. 

To doskonały pomysł na niebanalny i elegancki prezent na każdą okazję, który z pewnością sprawi dużo przyjemności i zadowolenia obdarowanej osobie.

Karty upominkowe proponujemy w formie imiennych karnetów zabezpieczonych w elegancką kopertę. 

Wystarczy wykupić wyjątkowy prezent – specjalny VOUCHER w eleganckiej kopercie. Mogą Państwo określić przy zakupie wartość karnetu lub wybrać rodzaj zabiegów, którym chcą Państwo obdarować bliską osobę.

Vouchery podarunkowe są doskonałą formą podziękowania nie tylko dla bliskiej osoby, ale również dla pracownika, klienta oraz partnera biznesowego za zaangażowanie w rozwój firmy.
Dodatkowo można to wszystko zrealizować nie wychodząc z domu!

 

Wybierz prezent, wykonaj przelew, a my wyślemy pod wskazany adres kartę podarunkową.
Zaproszenia zachowują swoją ważność przez okres 3 miesięcy od daty wypisania (lub przy uzgodnieniu indywidualnym dłuższy czas) – wystarczy zadzwonić i umówić się na dogodny termin!

 

Można również dokonać zakupu Vouchera określając kwotę przeznaczoną na zabiegi lub wskazać konkretny zabieg, który chcą Państwo podarować bliskiej osobie.

Wówczas należy wpisać kwotę w okienku widocznym poniżej, a w dalszej części procedury zakupu, w polu OPIS, zazanczyć, czy na Gift Karcie ma być widoczna tylko kwota czy nazawa wybranego zabiegu.