W zakładce „Prawo pracy, emerytury i renty” znajdziesz adwokatów i radców prawnych – ekspertów z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Prawnicy, których znajdziesz w naszej wyszukiwarce, pomogą rozwiązać Twój problem niezależnie od tego czy jesteś pracownikiem, czy pracodawcą.

  • Jeśli zatem zostałeś zwolniony z pracy, jeśli nie otrzymałeś wynagrodzenia lub należnego Ci urlopu, to znajdź w swojej okolicy adwokata lub radcę prawnego, od którego dowiesz się jak dochodzić swoich praw.

  • Jeśli jesteś pracodawcą i obawiasz się, że Twoje działania mogą naruszać prawo pracy, to zobacz, którzy adwokaci lub radcowie prawni specjalizują się w interesującej Cię dziedzinie.

  • W zakładce tej znajdziesz także specjalistów z zakresu ubezpieczeń społecznych, którzy pomogą Ci otrzymać należną emeryturę, rentę lub inne świadczenia ubezpieczeniowe.

Jeśli lista znajdująca się po lewej stronie nie zawiera zagadnienia, które Cię interesuje, to skontaktuj się z adwokatem lub radcą prawnym zajmującym się pozostałymi zagadnieniami prawa pracy i ubezpieczeń społecznych i uzyskaj tam pomoc..
Jeśli jesteś przedsiębiorcą szukającym pomocy w sprawach rozliczania składek ZUS, przejdź do zakładki „Podatki” i wyszukaj w niej eksperta, który rozwiąże Twój problem.