W zakładce „Spadki” znajdziesz adwokatów, radców prawnych i notariuszy, którzy specjalizują się w prawie spadkowym.
„Stwierdzenie nabycia spadku i testament” to specjalizacja prawników zajmujących się zasadami dziedziczenia, sporządzaniem i analizą testamentów, prowadzeniem spraw o ważność testamentów. Znajdziesz tu adwokatów, radców prawnych i notariuszy, którzy pomogą rozwiązać Twoje problemy dotyczące spadku np. problem długów spadkowych.

  • „Dział spadku” to specjalizacja adwokatów, radców prawnych i notariuszy, którzy wiedzą jak podzielić nabyty spadek. Są to specjaliści prowadzący postępowania sądowe lub przygotowujący dokumentu ugodowe, dotyczące przedmiotów wchodzących w skład spadku.
  • „Zachowek i wydziedziczenie” to specjalizacja prawników zajmujących się badaniem skuteczności wydziedziczenia oraz dochodzeniem roszczeń o zachowek. Prawnicy ocenią, czy należy Ci się zachowek, a jeśli tak to w jakiej wysokości.

Jeśli lista znajdująca się po lewej stronie nie zawiera zagadnienia z zakresu prawa spadkowego, które Cię interesuje, to skontaktuj się z adwokatem lub radcą prawnym zajmującym się pozostałymi zagadnieniami prawa spadkowego i uzyskaj pomoc.