O nas.

Czy chcesz być postrzegany jako ekspert, którym przecież jesteś, ale Twoje działania nie przynoszą spodziewanych efektów ?

Czy nadal prowadzisz sprawy, których nie chcesz prowadzić, ale które do Ciebie "trafiają" ?
 
Jeśli tak, to przeczytaj proszę jak sprawić, że to klienci będą szukać Ciebie, a nie Ty klientów.

Jesteśmy wyszukiwarką prawników. Zobacz jak działamy i jaką korzyść z naszego działania możesz mieć.


W Polsce jest około 70 000 prawników posiadających uprawnienia radcy prawnego lub adwokata. Z nieznanych nam przyczyn jedynie niewielu z nas (tak, także jesteśmy prawnikami) pokazuje się jako eksperci w wąsko określonych dziedzinach prawa.
Nie wierzysz? Spójrz proszę na swój szyld lub szyldy Twoich koleżanek i kolegów. Co jest na tych szyldach?


ADWOKAT,
RADCA PRAWNY,
KANCELARIA ADWOKACKA,
KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH,

Wyobraź sobie, że w ten sposób ogłaszają się lekarze. Szukasz np. ortopedy, ale na szyldach lekarzy widzisz: LEKARZ, LEKARZ …
A teraz postaw się proszę w sytuacji osoby, która potrzebuje pomocy prawnika, ale nie jakiegokolwiek, tylko eksperta w wąskiej dziedzinie prawa. Osoba taka widzi adwokatów lub radców prawnych, a nie specjalistów, na których jej zależy.

To nie wszystko.
Jeśli jesteś na początku swojej drogi zawodowej, to najprawdopodobniej nie masz jeszcze wyrobionej marki i przyjmujesz wszystkie sprawy z niemalże każdego obszaru prawa, a nie z tego, który znasz najlepiej.

Wyszukiwarka problem ten rozwiązuje.

Nie będziemy Cię przedstawiać, jako adwokata, czy radcę prawnego, ale jako eksperta w ściśle określonej dziedzinie prawa. Na podstawie naszych doświadczeń wyodrębniliśmy szereg specjalizacji, z których możesz wybrać dziesięć. Czemu tyle? Znamy wielu znakomitych prawników, ale żadnego, który znałby się na wszystkim.

Dzięki temu Twoi klienci będą mieli pewność, że znaleźli eksperta, a nie przypadkowego prawnika. Umożliwi Ci to skupienie się na tych dziedzinach prawa, które znasz najlepiej lub tych, które dają Ci satysfakcję.