Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie plików cookie przez serwis.
Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia
 
OpisCennik

Zabiegi kosmetyczne

Struktura skóry męskiej nie różni się szczególnie od skóry kobiet. Istnieją jednak minimalne różnice i dotyczą one wyłącznie grubości skóry i ilości gruczołów łojowych.

Podobnie zjawisko starzenia się skóry mężczyzn różni się od starzenia skóry kobiet, dlatego tak ważne jest dobranie odpowiednich terapii i zabiegów kosmetycznych, ukierunkowanych na problemy skóry męskiej.

 

Retises CT - Retinol jest retinoidem, z którego powstaje kwas retinowy. Przyspiesza mitozę, zwiększa aktywność enzymatyczną i normalizuję keratynizację. Odżywia skórę, przeciwdziała pojawianiu się zmarszczek, zmniejsza głębokość zmarszczek już istniejących i poprawia elastyczność skóry.

 

Ferulac peel - kwas ferulowy charakteryzuje się właściwościami antyoksydacyjnymi chroniąc skórę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników, hamując i neutralizując ich działanie, a także wzmacnia działanie witaminy C i E. Daje ochronę skóry przed promieniowaniem UVB i UVA i w ten sposób minimalizuje uszkodzenia wywołane przez słońce i chroni DNA komórkowe.

 Kwas migdałowy  150 zł
 Kwas glikolowy  160 zł
 Ferulac peel 350 zł
 Argipeel  140 zł
 Płyn Jessner'a  160 zł
 Retises CT 350 zł

Cena brutto: od 140.00 do 300.00
<< powrót