Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie plików cookie przez serwis.
Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia
 
OpisPo zabieguPrzeciwwskazaniaGaleriaCennik

Usta

Pełne, zmysłowe usta to kobiecy atrybut, przyciągający uwagę i podnoszący atrakcyjność. Są one wizytówka naszej twarzy, przykuwają uwagę gdy się uśmiechamy i mówimy. Proces starzenia wpływa również na wygląd naszych ust. Tracą jędrność, objętość, odwadniają się, skóra na nich staje się cienka i ulega wysuszeniu, uwidaczniają się zmarszczki wokół ust nadając twarzy starszy wygląd. Tym, którzy pragną zmienić wygląd swoich ust lub zredukować skutki starzenia z pomocą przychodzi medycyna estetyczna.

 

Do modelowania i powiększania ust stosuje się preparaty z kwasem hialuronowym, jest to substancja naturalnie występująca w naszym ciele. Kwas hialuronowy jest odpowiedzialny za wiązanie wody i odpowiednie nawodnienie tkanek.
Dzięki podaniu preparatu w czerwień wargową w zależności od tego jakie efekty chcemy uzyskać, możemy podkreślić kontur,poprawić objętość,wyrównać asymetrię, podnieść kąciki.
Efekty są widoczne zaraz po zabiegu.

 

Wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego znalazły zastosowanie jako oddzielna metoda odmładzania i poprawy wyglądu twarzy. Dzięki nim można zniwelować zmarszczki głębokie, bruzdy, poprawić rysy i ujędrnić skórę. Dzięki swoim wyjątkowym właściwościom kwas hialuronowy nie tylko daje efekt wizualnej redukcji zmarszczek, ale także bardzo silnie nawilża skórę w miejscu aplikacji.

 

Jego główną cechą jest wiązanie wody. Właśnie dzięki temu skóra jest jędrna i sprężysta. Tworzy rodzaj podłoża, w którym zawieszone są włókna kolagenowe i elastyny łącząc je ze sobą, sprawia że, skóra ma odpowiednią gęstość, jest gruba i mocniejsza. Zabiegi tego rodzaju zapewniają poprawę wyglądu w sposób bardzo naturalny. Najlepsze efekty uzyskuje się w przypadku opadniętych kącików ust, bruzd nosowo - wargowych, zmarszczek wokół ust. Metoda ta jest doskonale tolerowana przez skórę, całkowicie integruje się z tkankami.

 

Przed zabiegiem na miejsca, które chcemy poddać zabiegowi nakładamy krem znieczulający EMLA, preparat w postaci krystalicznego żelu po wstrzyknięciu w linię zmarszczki wiąże wodę i powiększa objętość danej okolicy wygładzając zmarszczki,efekty są natychmiastowe i bardzo naturalne.


Czas zabiegu to około 30 minut
Efekty utrzymują się w zależności od wieku i rodzaju skóry i trybu życia od 6 do 12 miesięcy.

 

Zalety:

- mamy piękne zmysłowe usta

- natychmiastowy rezultat

- naturalny wygląd

- całkowicie wchłanialny

- nie wymaga testów

- cząsteczki nie są wykrywane jako obce ciało

 


Doskonałym połączeniem, gdzie uzyskujemy spektakularne efekty w wyglądzie naszych ust jest połączenie zabiegu wypełniania kwasem hialuronowym z makijażem permanentnym.
W pierwszym etapie należy poddać się terapii wypełnienia kwasem hialuronowym, następnie po trzech do czterech tygodni należy wykonać makijaż permanentny.


Połączenie tych dwóch zabiegów spowoduje, że zyskamy piękne, jędrne, o doskonałym kształcie i pięknym kolorze usta. Kwas hialuronowy oprawi wygląd nie tylko samych warg, ale także dookoła nich, podnosząc kąciki ust, niwelując 'zmarszczki palacza'. Na tak maksymalnie nawilżonych i jędrnych ustach makijaż będzie wyglądał zjawiskowo, a barwniki używane podczas makijażu permanentnego będą się szybciej przyjmować i dużej utrzymywać w skórze.

 

Wykonanie zabiegu:

https://www.youtube.com/edit?o=U&video_id=4JOtzELb6eQ

 

Tuż po zabiegu pojawia się zaczerwienienie i lekki obrzęk, mogą też pojawić się drobne siniaki, usta mogą być obolałe. W przypadku wstrzyknięcia kwasu hialuronowego w pierwszej dobie po zabiegu obrzęk może nawet narastać, ale z reguły w drugiej dobie skóra wraca do normy, a siniaki stopniowo bledną.

U wyjątkowo wrażliwych pacjentów (0,1%) możliwe jest występowanie twardych grudek, które znikają po kilku dniach, w miarę wchłaniania się preparatu.

 

 • ciąża, karmienie piersią
 • choroby o podłożu autoimmunologicznym
 • skłonność do powstawania blizn przerostowych
 • stany zapalne skóry (opryszczka, trądzik)
 • alergie skórne
 • infekcje wirusowe, bakteryjne, grzybicze
 • ekspozycja skóry na słońce
 • stan po zabiegu chirurgicznym w obrębie twarzy (do 2 miesięcy)
 • liczne znamiona melancytowate
 • stan po krioterapii (do 6 miesięcy)
 • skóra podrażniona, uszkodzona (nadżerki, przeczosy, otarcia)
 • ciężkie postacie trądzika (liczne krosty, torbiele ropne)
 • doustna terapia pochodnymi wit. A (Roaccutane) - wymagana co najmniej połroczna przerwa.

Na tydzień przed zabiegiem nie należy stosować depilacji, elektrolizy, dermabrazji, retinoidów i preparatów drażniących skórę. Mężczyźni nie powinni się golić w dniu zabiegu.

 

 Wypełniacze 1 ml  600 zł
   

 

 

 

Cena brutto: od 600.00 do 600.00
<< powrót